CtP ve CtS Teknolojisi

0 Oylar

İzmir, Izmir, İzmir, Türkiye

Açıklama

Basım Endüstrisindeki Makineler

Kaliteli Computer-to-Screen (CtS) ve Computer-to-Plate (CtP) teknolojileri için yüksek hassasiyetli makineler elimizde mevcut. Bu makineler, ofset ve flekso baskı plakalarının elektronik olarak resimlenmesi için kullanılmaktadır, ayrıca tekstil ve serigrafi baskı için de uygundur. Müsteri ne isterse veya neye ihtiyaci var ise, makineler ayarlanır.

Düz serigrafi:
  • 1450 x 1500 mm maksimum çerçeve boyutu için 10`160 dpi'ye kadar UV Lazer diyotlarla donatılmış yatay Computer-to-Screen (CtS) pozlama sistemi. Tüm geleneksel emülsiyonlarla kolay ve hızlı serigrafi şablonlarını doğrudan pozlamak için.
  • 5500 x 3200 mm'ye kadar çok büyük formatlara veya Inline-Automasyonuna ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilen dikey Computer-to-Screen (CtS) pozlama sistemi. Tüm üreticilerin Inline işleme ekipmanları ile uyumludur. Optik özelliği ile (635/1270 veya isteğe bağlı olarak 2540 veya 5080 dpi), her zaman kalite/hız oranını optimize etmek mümkündür.
"Seri Serigrafi"
jscreenYuvarlak tekstil baskısı için en iyi bilinen Bilgisayar-ekran (CtS) doğrudan pozlama sistemi. Standart emülsiyonlarla 3500 mm'ye kadar dönüş şablonları, isteğe bağlı 2400 dpi'ye kadar lazerli hızlı ve güvenilir bir şekilde doğrudan pozlanır.
Mult, lazerli donatılmış olup, Gallus'un Screeny®, Kocher+Beck'in TecScreen®, veya Stork'un RotaPlate® gibi tüm dönüşsel serigrafi şablonlarını doğrudan pozlamak için kullanılır. Bunun için gerekli olan kayıt sistemleri tarafımızdan monte edilir ve mutlak uyum sağlar.

Tekstil Baskısı
Mult ve JScreen, her türlü tekstil uygulaması için evrensel Bilgisayar-ekran (CtS) pozlama sistemleridir. T-shirt baskısı, transfer baskısı ve diğer zorlu uygulamalar bu sistemlerle gerçekleştirilir. 635/1270 veya 2540 dpi çözünürlük sayesinde her zaman kalite/hız oranını optimize etmek mümkündür.


Ofset Baskı
X, patentli Bilgisayar-Plaka (CtP) pozlama sistemi, hem UV lazer hem de IR lazer  kullanma olanağı sunar. Bu, 1650 x 2260 mm'ye kadar tüm yaygın formatlardaki termal ve/veya UV-duyarlı plakaların en yüksek kalitede pozlanmasına izin verir. 10160dpi mümkün.

Kuru Ofset
Mult ve X, tüm standart baskı polimer plakalarını LAMS tabakasıyla kaplayarak tüpler, içecek kutuları ve bardaklar gibi dekoratif amaçlarla kullanılan plakaları resimleyen Bilgisayar-Plaka (CtP) sistemleridir. Müşteri taleplerine göre bireysel olarak ayarlanabilen bu sistemler, birden fazla plakanın aynı anda kayıt pimleriyle konumlandırılmasını sağlar. Baskı makinesindeki hızlı kurulum süreleri ile önemli maliyet tasarrufları sağlanır.
375 nm'lik özel UV lazer, LAMS tabakası olmayan geleneksel polimer plakaları da Flexo ve baskı için üç boyutlu olarak resimlemek mümkündür.

Flexo Baskı
X, LAMS tabakalı Flexo plakalarının (Flexo-CtP) dijital olarak resimlenmesi için 50 x 80 inç (1270 x 2032 mm) boyutlarına kadar olan plakalar için tasarlanmıştır. Patentli İç Tambur Sistemi ile plaka malzemesi statik kalır ve plakalar yapıştırılmaz veya gerilim çubukları ile tutturulmaz. Değişken çözünürlüklerle (Full HD 5080 dpi veya daha yüksek) tüm Flexo baskı kalite gereksinimleri karşılanır.
X ve Mult, 375 nm bölgesindeki özel UV lazer diyotları ile, LAMS tabakalı olmayan geleneksel polimer plakaları da Flexo ve baskı için üç boyutlu olarak resimleyebilir.

Magnezyum ve Bakır Kabartma Plakaları
M, çelik, bakır veya magnezyum malzemelerindeki kesim ve kabartma kalıplarının dijital olarak resimlenmesi için tasarlanmıştır. Bu uygulamalar için sistem dinamik bir otomatik odaklama özelliği ile donatılmıştır. Plaka malzemesindeki herhangi bir düzensizlik otomatik olarak telafi edilir ve pozlama sırasında sağlam bir kalite garantisi sağlar.


Film
M veya X, uygun konfigürasyonlarda folex® ve Laser Point II® gibi ablatif film malzemelerin pozlanması için Bilgisayar-Filme (CtF) sistemleri olarak da kullanılabilir. Örneğin, plaka malzemesi dijital bir versiyonda bulunmuyorsa ve bu nedenle bir kopya çerçevesinde geleneksel bir pozlama gerekiyorsa, bu mantıklı bir seçenek olabilir.


Tampon baskı
M, herhangi bir malzeme kalınlığında çelik ve/veya polimer plakaların yüksek kalitede doğrudan pozlanması için Bilgisayar-Plaka (CtP) sistemi, uygun lazer konfigürasyonu ile. Çelik kabartma plakaları için UV lazer diyotlarıyla bir etsi dirençli pozlama yapılır. Tampondruck plakaları (nyloprint® DLE 30 S veya INTAGLIO Laserklischeeplatte) için lazer doğrudan kazıma yapılabilir ve ek pozlama adımları gerektirmez, IR lazer diyotlarıyla direkt resimlenebilir.

Makineler, farklı modeller, inkanlar vs burada sunacağız

Olanaklar

Alt Kategori

  • Fiyat AralığıEUR 120`000.-
  • Görüntülemeler214
  • IsmakineleriSatilikBasım ve Prepress Teknolojileri

İletişim

  • İzmir, Izmir, İzmir, Türkiye

Etiketler

İlanları Bildir İlanları Talep Et
Karışık ve öne çıkarılan İlanlar
Gönderi Yok
Benzer Gönderiler
Gönderi Yok
Bu site çerez kullanmaktadır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla oku Kabul ediyorum